Neden Biz

Programımız

Okul derslerine yardımcı, sınavlara hazırlayan, öğrencilerin eksikliklerini tespit edip kapatan, öğrencilerin gelişimlerine destek olan eğitim anlayışının öncüsüyüz. Uzman rehberlikçiler kontrolünde düzenli ve disiplinli ders çalışmayı öğreten, sınavların getirdiği yükleri bize özgü tekniklerle öğrencilerimize kolay hâle getiren Tercih Eğitim Kurumları olarak, öğrencilerimiz ve ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz.

Kalite Politikamız

“Bireyi eğitirsen toplumu eğitmiş olursun.” düşüncesiyle yola çıkan Tercih Eğitim Kurumları, Atatürk İlke ve İnkîlapları’nı klavuz eden bir anlayışla ahlâklı bireyler yetiştirmeyi amaçlar.

Hedeflerimiz

Akademik başarısı yüksek, sorumluluk sahibi, çevresine ve ülkesine katkı sağlayan bireyler oluşturma niyetiyle yola çıktık. Aile, öğretmen, öğrenci bütünlüğünü sağlayabilen kurumumuz, insan haklarına saygılı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Tarihi ve kültürel değerlerine sahip çıkan, geçmişten aldığı tecrübeyi enerjiyisle geleceğe aktaran öğrenciler, gelecekteki başarının teminatıdır.