Hakkımızda

Denizli Tercih Eğitim Kurumları öğrencilerimizin sınavlara hazırlıkta, kişisel ve sosyal gelişimlerinde her zaman yanındadır. 2016’da faaliyete geçen kurumumuz özel öğretim kursları ve kişisel gelişim kursu olarak hizmet vermektedir. Seçkin üniversitelere, en iyi bölümlere öğrencilerimizi hazırlamayı amaç edinen kurumumuz, aynı zamanda nitelikli bireyler yetiştirmeyi de görev bilmiştir.

Öğrenci merkezli bir eğitim modeli oluşturan Tercih Eğitim Kurumları uzman kadrosu, modern binaları birebir ilgi ve rehberlik birimiyle en iyiyi amaçlamaktadır. Disiplinli bir eğitim anlayışıyla emin adımlarla yoluna devam eden Tercih Eğitim Kurumları; öğrenci koçluğu, devamsızlık takibi, bilgilendirme seminerliği, eksik giderme dersleriyle mükemmel eğitimi amaçlamaktadır. Sınav sistemindeki değişikliklere göre kendini güncelleyen kurumumuz elde etmiş olduğu başarılı sonuçlarla övünmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Zengin yayın desteği, gerçek sınava birebir uygun denemeler ve konu genel tekrar testleri ile sınava en iyi şekilde hazırlık için planlanmış bir eğitim anlayışı, öğrenci takip sistemi ile birebir etüt sistemi ile 14 kişilik ferah sınıflarla Tercih Eğitim Kurumları sınavlara hazırlıkta uzmanlaşmıştır. Kurumumuz özel öğretim alanında standartlar uygun değil kendi standartlarını oluşturan bir eğitim anlayışını benimsemiştir. Tam öğrenme modelini uygulayarak öğrenci ilgisi ve becerileri doğrultusunda en iyi sonucu almaktadır.

Öğretmenliği bir meslek değil yaşam biçimi olarak seçen kadromuzla ezberleten değil öğreten bir sistemimiz vardır. Kendi alanında kendisiyle yarışan kurumda daha büyük başarılar ve hedefler bizim çalışma azmimizi güçlendirmektedir.

Denizli’nin Tercihi olmakla gurur duyuyoruz…